Maksetingimused.ee

Maksetingimused.ee on Eesti suurim järelmaksupakkumisi võrdlev hinnavaatlus portaal. Portaali asutaja Karl Märka nägi enda sõnul vajadust järelmaksu võrdlusportaali loomiseks 2023. aasta jõulude ajal, kui ta avastas, et täpselt sama telefoni puhul tuleks kahest erinevast e-poest järelmaksuga tellides järelmaksu kogukulu erinevus 5-aastase lepinguperioodi peale kahekordne.

Kuna elektroonika, kodutehnika ning muude tarbekaupade ostmine järelmaksuga on Eestis viimastel aastatel tõusuteel, siis on kasvanud ka konkurents kaupmeeste ja järelmaksupakkujate vahel. Teineteist üritatakse üle trumbata nii reklaami abil kui ka kliendi jaoks soodsamate tingimustega. Järelmaksu pakkumiste osas valitsev suur hinnaerinevus aga tähendab, et need tarbijad, kes ostavad hetkeemotsiooni ajel või langevad ilusa reklaami ohvriks, võivad saada rahaliselt korralikult vastu pükse kui jätavad hinnavõrdluse tegemata.

Eesti suurim sõltumatu järelmaksu pakkumiste võrdluse portaal Maksetingimused.ee aitab kaupmeeste ja laenuandjate tingimusi erapooletult võrrelda ning osta soovitud toode kliendi jaoks kõige soodsamatel tingimustel. Sageli 0% intressikuluga!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram